Posted in Mieszkanie

Dekoracja wnętrz – jak zacząć

Dekoracja wnętrz – jak zacząć Posted on 14 października 2012

W urządzaniu mieszkań bardzo ważny jest dobry pomysł. Kiedy go mamy, zrobienie spójnej koncepcji wystroju i jej realizacja mogą być dość łatwe. Mój blog powstał po to, by podawać czytelnikom ciekawsze pomysły. Inspiracją do zrobienia ciekawego projektu pokoju jest wiele elementów, począwszy od koloru, czy faktury, poprzez meble, aż po właściwe akcesoria. Czasem jeden szczegół wystarczy, by w oparciu o niego sporządzić pełną koncepcję aranżacji, a mieszkania zyskały na oryginalności.

Na swoim blogu będę się prezentować również takie drobiazgi. Elementy, które motywowały mnie przy urządzaniu mojego mieszkania, ale także i takie, które zupełnie mi nie leżą, a jednak mogą się podobać. Jestem pewien, że w fotografiach i tekstach przedstawianych na blogu będzie coś, co przemówi również do Was. Staram się zachowywać urozmaicenie. Nie ukierunkowuję swojego bloga na żaden wybrany trend, nie kreuję się być ekspertem, ani nikomu będę niczego dyktować. Cały czas poszerzam swoje zainteresowania, ogarniam nowe trendy i pomysły.

Postaram się być na bieżąco z nowościami ze świata aranżacji wnętrz. Staram się za to dzielić się inspiracjami znalezionymi gdzieś w sieci czy w magazynach wnętrzarskich, po to, by dotarły do jak największego grona czytelników. Jeżeli któryś z moich pomysłów da wam impuls, będzie to dla mnie nagroda.