Posted in Mieszkanie

Fototapety na wymiar

Fototapety na wymiar Posted on 9 kwietnia 2013

Wybierając fototapety mamy do dyspozycji wiele możliwości konfiguracji swojego zamówienia. Najważniejsze z nich to wydruk fototapety na wymiar, który musimy określić samodzielnie. Nie potrzebujemy przecież przyklejać fototapety za biblioteczką albo pod stołem, bo część wydruku będzie zasłonięta i nie będzie to dobrze wyglądało. Z drugiej strony nie musimy zaklejać całej ściany. Możemy zostawić pasy po 10-20 cm z każdej strony, a zaoszczędzimy na kosztach. Wartość wizualna na tym nie ucierpi.

Zdjęcia na fototapety  możemy kadrować w dowolny sposób, czyli wybrać do wydruku fragment zdjęcia jaki nam pasuje. Przykład poniższy z wiatrakami przedstawia zdjęcie bazowe wydrukowane w postaci dostępnej w bazie. Na kolejnych propozycjach widzimy propozycje jak wykadrować zdjęcie ograniczając się do najważniejszych motywów oraz dostosowując jest do kształtu ściany. Pamiętajmy, że kadrowanie i wymiary zdjęcia to jedno, a wymiary fototapety to drugie (galerie zdjęc na fototapety – https://fototapety.art/).

Wiatraki – zdjęcie bazowe
Wiatraki – pierwsza propozycja
Wiatraki – druga propozycja

To oczywiście tylko nasze propozycje, których celem jest zachęcenie do samodzielnych poszukiwań. Rozwiązanie kadrowania fototapety na wymiar jest możliwe na wiele sposobów, więc korzystajmy z tego.