Posted in Firma

Stanowisko pracy recepcjonisty w hotelu

Stanowisko pracy recepcjonisty w hotelu Posted on 9 lutego 2016

W dobrych hotelach panują konkretne zasady, jakich muszą przestrzegać pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim recepcji. Pracownik recepcji powinien wyglądać schludnie i elegancki – jeżeli zakład hotelarski takowe posiada, ubrany jest w uniform hotelowy. Oprócz samego wyglądu musi posiadać on również dobrą aparycję i potrafić udzielić szybko rzeczowych informacji dla gości, nierzadko posługując się językiem obcym.

Taki pracownik musi spełniać oczekiwania klientów, jednak aby jego praca była wykonywana efektywnie niezbędne jest docenienie go przez pracodawcę poprzez przygotowanie mu wygodnego stanowiska pracy. W grę wchodzą więc odpowiednio dopasowane biurka czy fotele obrotowe. Taki fotel ma tutaj największe znaczenie, bowiem dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu i podtrzymywaniu odcinka lędźwiowego wyeliminowany jest ból pleców, zmęczenie. Taki fotel pozwala na pracę efektywną przez wiele godzin – każdy pracodawca powinien mieć to na uwadze.

Jeśli chcecie zapoznać się z tego rodzaju fotelami, bardzo dobra oferta znajduje się na http://www.voipteam.pl/firma/akcesoria-do-foteli-biurowych/..

Fotel biurowy Ergomax Vapor